ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ВИЩІ ОРГАНИ ВЛАДИ НЕ ДОПУСТИТИ КАТАСТРОФІЧНИХ НАСЛІДКІВ ПОВЕНІ У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 28.04.2023 15:11

Фото ілюстративне

Депутати Любешівської селищної ради під час сесії, яка відбулася 27 квітня 2023 р, ухвалили звернення до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Державного агенства водних ресурсів, народного депутата України Ірини Констанкевич, Волинської обласної військової адміністрації щодо недопущення катастрофічних наслідків, спричинених повеневою ситуацією у Любешівській громаді.

На території Любешівської громади внаслідок негативних погодніх умов та високого рівня грунтових вод виникла складна повенева ситуація.

У зв’язку з аварійним станом осушувальних системах нашої громади, внаслідок недостатнього фінансування на оплату енергоносіїв, Любешівська експлуатаційна дільниця змушена припинити відкачування води польдерними насосними станціями з осушувальних систем.

21 березня 2023 р. Любешівською селищною радою з місцевого бюджету було виділено субвенцію для Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області в сумі 300 тис. грн для погашення заборгованості за електроенергію. Проте цих коштів виявилось недостатньо та суттєво не вплинуло на ситуацію в цілому. Тому депутати просять невідкладно вирішити питання щодо фінансування робіт по відкачуванню надлишкових вод (оплата енергоносіїв) для належного виконання покладених завдань Регіональним офісом водних ресурсів у Волинській  області.