ВІДБУЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ КЕРІВНИКІВ, ЗАСТУПНИКІВ ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 05.04.2023 16:47

Сьогодні, 5 квітня, відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти Головного управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради.

Шістдесят п’ять  педагогічних працівників ЗССО та ЗЗО було проатестовано на відповідність займаній посаді, на присвоєння «відповідність кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння «відповідність педагогічних звань».

Окрім того, проатесовано керівні кадри: директора ЗЗСО «В’язівенська гімназія»  Миколу Шукаловича, його заступника Ярослава Оласюка, директора  Дольського ЗДО Тетяну Кратік, заступника директора з НВР БДЮТ Олену Кондрацьку, заступника директора з виховної роботи Любешівського ліцею Ларису Домальчук та директора Березичівського ліцею Василя Капця.

Вперше були проатестовані працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників: директор Людмила Радкевич та консультант Людмила Олішкевич.