НА АДМІНБУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЛАНУЮТЬ ВСТАНОВИТИ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ

Дата: 31.03.2023 18:34

Фото без опису

Сьогодні, 31 березня 2023 року, відбулася зустріч з представниками EGAP, підрядниками та працівниками Любешівської селищної ради.

Темою обговорення слугували технічні питання, які стосувалися встановлення сонячних панелей для забезпечення живлення від сонячного світла ЦНАПу, який знаходиться в адмінбудівлі селищної ради.

Саме за фінансової підтримки проєкту EGAP, партнером якого є наша громада, й планується встановити альтернативне джерело енергії. Це дозволить забезпечити живлення ЦНАПу з метою енергозбереження адміністративної будівлі .

В ході зустрічі було детально обговорено етапи реалізації даного проєкту. Також працівниками селищної ради були порушені питання  потужності такої системи, її безпеки, надійності і довговічності.

Керівник Управління капітального будівництва, ЖКГ та комунальної власності Сергій Фесик та Світлана Кух - начальник одного з відділів зазначеного Управління,  ознайомились з характеристиками обладнання для можливості оцінки його відповідності параметрам внутрішньої електромережі адмінбудівлі та надали детальне роз’яснення щодо стану конструкції даху, де планують  встановити сонячні панелі, а також  надали іншу необхідну  підрядникам інформацію.