ВОЛОДИМИР СЕРГІЙЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ ФОРУМУ ПАРЛАМЕНТСЬКО-МУНІЦИПАЛЬНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Дата: 31.03.2023 16:35

Сьогодні, 31 березня 2023 року, Володимир Сергійчук взяв участь у роботі форуму парламентсько-муніципального співробітництва на тему: «Парламентсько-муніципальний діалог на користь розвитку громад в умовах воєнного стану», який відбувся в м. Луцьк.

Захід проходив за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка, народних депутатів, представників обласної влади, неурядових організацій, проектів і програм міжнародної технічної допомоги та голів громад Волині.

Форум скликався з метою  налагодити ефективну комунікацію громад з парламентом та народними депутатами України, а також налагодити партнерські зв’язки із депутатами та представниками громад з інших регіонів,.  Познайомитись з практиками місцевого економічного та гуманітарного розвитку, представити діяльність проектів і програм на підтримку громад в умовах воєнного стану.

Окрім того, під час заходу учасники  обговорили проблеми громад в економічній та гуманітарній сферах в умовах воєнного стану та шляхи їх вирішення на рівні парламенту.