ЗДАЄТЬСЯ В ОРЕНДУ

Дата: 10.03.2023 11:41

Оголошення про проведення аукціонів в електронній торговій системі «Прозорро. Продажі» щодо права оренди об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради

Управлінням гуманітарної політики на аукціон виставлено два лоти, а саме:

Лот № 11

Оренда частини приміщення будинку культури с. Ветли загальною площею 35,1 м.кв., адреса: вул. Поліська, 70, с. Ветли, Камінь-Каширський р-н., Волинська область

Інформація про об’єкт: нежитлове приміщення, загальною площею 35,1м.кв. Об'єкт знаходиться на першому поверсі будинку культури с. Ветли, у філії Центру культури та дозвілля Любешівської селищної ради с. Ветли. Одне приміщення має два пластикові вікна, інше одне, також наявне централізоване опалення, електоосвітлення,  знаходиться в задовільному стані придатному до використання. Об'єкт не є пам'яткою культурної спадщини.  Майно може бути використане Орендарем, як пекарня, кухня. Надання інших побутових послуг населенню.

Стартова орендна плата: 795,00 грн. (без ПДВ)

Аукціон відбудеться  03.04.2023 року  о11:50 год.

Номер оголошення LLE001-UA-20230309-88508

Лот № 12

Оренда частини приміщення будинку культури с.Седлище загальною площею 10,3 м.кв., адреса: с. Седлище, вул. Миру, 56.Камінь-Каширський р-н., Волинська область.

Інформація про об’єкт: Оренда частину нежитлового приміщення будинку культури с. Седлище, яке розміщене у філії Центру культури та дозвілля Любешівської селищної ради с. Седлище. Об'єкт не є пам'яткою культурної спадщини. Згоди на передачу майна в суборенду згідно з оголошенням про передачу майна в оренду немає. Цільове призначення об'єкта: Приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки)..

Стартова орендна плата: 303,00 грн. (без ПДВ)

Аукціон відбудеться  03.04.2023 року  о11:50 год.

Номер оголошення LLE001-UA-20230309-52440

Потенційним орендарям до заяви для участі в аукціоні в електронній формі потрібно подати: копія паспорта громадянина України та документ, що підтверджує сплату реєстраційного та гарантійного внесків на рахунок оператора електронного майданчика.