ЗІ СВОГО ДОМУ – І ПІД ЧУЖИЙ ТИН

Дата: 27.02.2023 11:18

Саме так чинять деякі наші краяни, викидаючи сміття зі своїх обійсть на вулиці, тобто на комунальні території.

Адже хоча ще не закінчилася зима, господарі взялися за обрізання дерев та кущів. Звичайно, це справа корисна і потрібна. Але часто гілля вони несуть подалі від своїх земельних ділянок. Тим самим створюють на комунальних територіях, зокрема і біля контейнерних майданчиків, справжні піраміди зрізаних гілок, тобто стихійні сміттєзвалища.

При цьому забувають, що такими своїми діями порушують правила благоустрою нашої громади, в яких чітко вказано про заборону вивозити і звалювати сміття, будівельні, побутові, харчові відходи, гілля, деревину, листя у не відведених для цього місцях. А за це передбачена адміністративна відповідальність – штраф для громадян – до 1360 гривень, для посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – до 1700 гривень.

Тому у селищній раді вкотре нагадують любешівцям про недопущення таких їхніх дій. Адже виявлені порушники однозначно притягуватимуться до відповідальності! Тим паче ж українці завжди славилися любов’ю до порядку, до чистоти. Створюючи порядок на своїх присадибних територіях, у садках та дворах, давайте не будемо засмічувати комунальні території, створювати стихійні сміттєзвалища у лісах, канавах, на узбіччях, тощо. У теперішній важкий для всієї країни воєнний час давайте не ставаймо подібними до орків, не закопуймо самі себе у сміття.

Світлана Черевко

Головна спеціалістка – інспекторка з благоустрою

відділу житлово-комунального господарства та благоустрою

Управління КБ ЖКГ КВ Любешівської селищної ради.

Юсуп Токаев
2023-02-27 13:15:50