ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ІНШИХ ВИРОБНИКІВ С/Г ПРОДУКЦІЇ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.02.2023 17:11

Про державну підтримку виробників сільськогосподарської продукції

За інформацією Волинської обласної державної адміністрації у 2022 році понад 3100 агровиробників області отримали фінансову підтримку відповідно до  постанови КМУ від 16 серпня 2022 № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції», а саме:

- 845 власників отримали спеціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) (в розмірі 5300 гривень на одну корову), у сумі 31,8 млн грн.;

- 2 282 власники отримали бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення -1 гектар, (3 100 гривень на 1 гектар) у сумі 57,7 млн грн.

Міністерство аграрної політики та продовольства України  доводить до відома, що у 2023 році усі програми фінансової підтримки з державного бюджету будуть фінансуватися через електронний кабінет аграрія – Державний аграрний реєстр (ДАР).

Для отримання бюджетних коштів (підтримки сільгоспвиробників) – відомості про отримувача мають бути внесені до Державного аграрного реєстру. Зареєструватись в Державному аграрному реєстрі агровиробники можуть за посиланням: https://www.dar.gov.ua/. (Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону).

За детальною інформацією з приводу реєстрації в Державному аграрному реєстрі можна звертатись до:

- старост селищної ради;

- спеціаліста відділу землекористування, кадастру, екологічної безпеки Любешівської селищної ради Кононович Людмили Володимирівни, тел.0673057597;

- головного спеціаліста управління агропромислового розвитку Волинської ОДА Шпак Оксани Анатоліївни, тел.0500124600.