ПОСИЛЮЄМО МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО У ПИТАННЯХ БЕЗПЕКИ

Дата: 09.02.2023 12:50

Ще до війни Любешівська селищна рада налагодила партнерські зв’язки з польською гміною  Глуськ. Сьогодні ми продовжуємо поглиблювати партнерські стосунки з братньою Польщею, обмінюватись досвідом та набувати знання.

Відтак учора, 8 лютого, у селищній раді відбулася відеоконференція   з головою Правління повітового відділу Асоціації добровільних пожежних дружин Республіки Польща в Любліні, членом Президії Головної управи Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща у Варшаві Бартошем Дамбровским та представниками селищної ради.

Під час онлайн-зустрічі  учасники конференції та члени добровільної пожежної команди із Седлищ ознайомилися з польським досвідом роботи добровольчих пожежних бригад, їх фінансуванням, навчанням  та екіпіруванням.

«У Польщі вже понад 100 років триває процес створення та модернізації добровільних пожежних частин. Ви на початку цього шляху, але бачачи ваш ентузіазм я впевнений, що все закінчиться вдало», - підсумував пан Бартош.