У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ НОВОРІЧНИХ КОНКУРСІВ

Дата: 20.01.2023 14:40

Сьогодні, 20 січня, заступник селищного голови Володимир Сергійчук привітав дітей і педагогів та вручив відзнаки й подарункові  сертифікати переможцям І туру обласних новорічних конкурсів, які відбулися напередодні Нового року в нашій громаді.

Як повідомили в управлінні гуманітарної політики Любешівської селищної ради, на конкурси було подано 96 дитячих робіт з різних номінацій: стилізована ялинка,  новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина, новорічний  подарунок, український сувенір.

Журі відзначило їхню оригінальність, тематичну спрямованість та формування практичних умінь і навичок здобувачів освіти у виготовленні флористичних новорічно-різдвяних композицій.

Відповідно до оцінок журі переможцями І туру обласних конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір» визначено 12 учасників:

Василюк Анна, учениця  ЗЗСО «Залаззівський ліцей»  ( номінація «Стилізована ялинка»)

Матейчик  Іван, Корець Наталія, учні 5 класу «Хоцунська гімназія» - філія ОЗЗСО «Люб'язівський ліцей» ( номінація «Стилізована ялинка»)

Лащ Дарина, Корець Ангеліна, вихованки мистецької студії «Перлина» БДЮТ  (номінація «Новорічний вінок»)

Кондаревич Анна, учениця  ЗЗСО «Березновільська гімназія»   (номінація «Новорічний вінок»)

Дейна Діана, вихованка  Будинку дитячої та юнацької творчості, (номінація «Новорічна картина»)

Черевко Богдана, вихованка гуртка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва  «Контраст»  ЗЗСО «В’язівненська гімназія»,  (номінація «Новорічний подарунок»)

Пилипчик Ніка, вихованка гуртка «Тістопластика» Будинку дитячої та юнацької творчості, (номінація «Новорічний подарунок»)

Будько  Євгенія, вихованка гуртка «Тістопластика» Будинку дитячої та юнацької творчості,  (номінація «Новорічний подарунок»)

Мінчук Тетяна, учениця  ЗЗСО «Березновільська гімназія»,  (номінація «Новорічна композиція»)

Кузьмич Артур, вихованець  гуртка «Народна творчість» ЗЗСО «Березичівський ліцей»  (номінація «Сюжетна композиція»)

Веремейчик Христина, учениця  ЗЗСО «Березновільська гімназія»,  (номінація «Український сувенір»)

Колектив учнів 9 класу  ЗЗСО «Підкормільська гімназія» - філія ОЗЗСО «Любешівський ліцей» (номінація «Український сувенір»).

Фото виставки з газети Нове життя