НЕ РИЗИКУЙТЕ ВЛАСНИМ ЖИТТЯМ - ДОТРИМУЙТЕСЬ ЗАБОРОНИ НА ВІДВІДУВАННЯ ЛІСОВИХ МАСИВІВ!

Дата: 16.01.2023 11:01

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Останнім часом, як повідомляють військові, почастішали випадки перебування наших жителів у лісних масивах вздовж білоруського кордону, які є замінованими.

Всім відомо, що наша громада є прикордонною і межує з республікою білорусь, яка підтримує військову агресію рф проти України і є плацдармом для збройних сил окупантів.

А тому фахівці інженерно-саперних підрозділів вздовж нашого кордону вибудували систему мінно-вибухових загороджень.

Однак, незважаючи на численні попередження та сувору заборону на відвідування лісових масивів, деякі наші жителі нехтують правилами мінної безпеки та йдуть у ліс.

По Україні вже маємо ряд трагічних випадків такого характеру. Отож, ще раз звертаюся до всіх мешканців нашої громади і ПРОШУ НЕ РИЗИКУВАТИ ВЛАСНИМ ЖИТТЯМ! НЕБЕЗПЕКА ПІДІРВАТИСЬ НА МІНАХ НАДТО ВИСОКА.

Нагадую!!! Що діє сувора заборона на відвідування громадянами лісних масивів вздовж білоруського кордону. Громадянам, в тому числі й власникам авто-, мото-, велотранспорту, а також власникам гужових підвод, заборонено заїжджати на узбіччя та користуватися польовими і лісовими дорогами.

Дозволено пересуватись тільки головними дорогами, які ведуть до населених пунктів у п'ятикілометровій прикордонній смузі.

Будьте обачними, не наражайте себе на небезпеку та дотримуйтесь правил мінної безпеки!

Заступник селищного голови

Володимир Сергійчук