«СИТУАЦІЯ СКЛАДНА, АЛЕ КЕРОВАНА» - Володимир Сергійчук про площі підтоплень в громаді

Дата: 12.01.2023 11:42

Заступник селищного голови Володимир Сергійчук спільно з представниками Любешівської експлуатаційної дільниці РОВР оглянули водні об’єкти окремих населених пунктів громади.

Наразі площа підтоплених земель сільськогосподарського призначення в громаді становить - 3500 га с/г угідь. Найбільш загрозливою ситуація є у селі Бірки.

За словами Володимира Сергійчука, ситуація складна, але керована. Буде проведено ряд заходів із запобігання підтопленню та ліквідації наслідків. Окрім того, на одній із сесій селищної ради планується прийняти відповідну Програму, яка дозволить значною мірою проводити заходи з розчищення водовідвідних каналів та укріплення дамб на території громади.