ЛЮБЕШІВСЬКІ ДЕПУТАТИ ПОРУШИЛИ ПИТАННЯ ПРО ДОТРИМАННЯ ПІДПРИЄМЦЯМИ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОЗАОЩАДЖЕННЯ

Дата: 12.12.2022 15:40

Фото з архіву

Шановні підприємці, керівники організацій  та підприємств !

Україна зіштовхнулась з безпрецедентним викликом: через російські ракетні атаки було пошкоджено значний відсоток національної енергетичної інфраструктури.

Вже декілька  тижнів  наші жителі, як і в цілому вся Україна,   живуть в умовах  дефіциту і тотальної економії електроенергії.

Зважаючи на поточну складну ситуацію в енергосистемі держави та громади зокрема, жителів селищної ради  непокоїть той факт, що деякі підприємці, підприємства та організації  дозволяють собі не дотримуватись заходів з енергозаощадження, вмикаючи зовнішнє освітлення фасадів, підсвічування вітрин та рекламних  вивісок.

А тому на крайній сесії депутати Любешівської селищної ради порушили питання щодо  мінімізації споживання бізнесом електроенергії для освітлення фасадів, підсвічування вітрин та рекламних  вивісок.

У зв’язку з цим просимо всіх дотичних суб’єктів господарювання свідомо зменшити споживання електроенергії на вищезазначені цілі. Відповідальні підприємці та керівники мають розуміти, що цей "електричний маркетинг" у такі важкі часи недоречний і викликає обурення у жителів громади, які готують собі їжу при свічках та живуть в холоді.

Секретар  Любешівської селищної ради

Юрій Боснюк