Дата: 11.11.2022 08:37

Планова вартість присвоєння кваліфікацій (без врахування вартості матеріалів на виконання практичної частини, які закупляє претендент на оцінювання самостійно) – 3100 грн. (вартість залежить Запрошуємо усіх здобувачів до отримання/підтвердження професійної кваліфікації електрозварника ручного зварювання на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО державної служби зайнятості.

Планова вартість присвоєння кваліфікацій (без врахування вартості матеріалів на виконання практичної частини, які закупляє претендент на оцінювання самостійно) – 3100 грн. (вартість залежить від зміни тарифів на комунальні послуги та енергоносії).

Графік роботи комісії

Наші контакти:

Тел. (0362) 27-30-40; 067-358-23-81 (секретар комісії Зброжек Дмитро Георгійович).

Цією послугою можуть скористатися безробітні і не безробітні.

За детальною інформацією звертайтеся до Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: cмт Любешів, вул. Незалежності, 36, тел. (03362) 22541