У липні стартувала нова послуга - мікрогранти від урядової програми "єРобота"

Дата: 30.11.2022 15:40

Якщо маєте бізнес ідею та задумуєтесь над тим, щоб розпочати власну справу або вже успішно провадите підприємницьку діяльність - ця послуга для вас. Це можливість отримати фінансову допомогу для бізнесу та створити нові робочі місця.

Проект єРобота включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.

Докладніше з умовами та особливостями щодо отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна ознайомитись на сайті https://erobota.diia.gov.ua/.

За додатковою інформацією звертайтесь до Любешівської районної філії ВОЦЗ за адресою: cмт Любешів, вул. Незалежності, 36, тел. (03362) 22541.