Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі "Матеріали для проведення ремонтних робіт (вікна металопластикові)"

Дата: 01.11.2022 15:07

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Назва предмета закупівлі

Матеріали для проведення ремонтних робіт (вікна металопластикові)

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-10-28-008918-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Усі конструкції повинні бути новими (такими що не перебували у використанні), не мати пошкоджень.

Всі витрати на транспортування, навантаження/розвантаження, поставку (демонтаж існуючих конструкцій та встановлення товару, страхування, гарантійні зобов’язання і інші витрати, пов’язані з постачанням Товару, здійснюються за рахунок

Продавця.

Вимоги до металопластикових конструкцій

Склопакет

двокамерний, товщина скла 4 мм

Профільна система

6-ти камерна

Монтажна глибина

70 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі віконної конструкції

не менш 0,8 м2·К/Вт

Підвіконня

ПВХ глянцеві, з заглушками

Відлив

оцинкована сталь, колір – білий

Вимоги до віконних блоків:

Технічним завданням передбачено постачання вікон та встановлення за адресою Замовника.

Склопакет – двокамерний. Склопакети повинні відповідати сучасним вимогам по теплозбереженню.

Вікна металопластикові в комплекті з відливом та підвіконням поставляються з монтажем та супутніми виробами для монтажу (анкера, піна та інше).

Профіль – шестикамерний, повинен забезпечувати високу міцність та статику конструкцій,  не руйнуватися від сонячного випромінювання (не всихати, не змінювати структуру, не випаровувати шкідливих речовин, не змінювати колір). Геометричні, фізико-механічні та інші його показники повинні бути підтверджені сертифікатом відповідності з посиланням на протоколи випробувань. Колір оздоблення поверхонь профілів вікон – білий.

Мінімальне допустиме значення опору теплопередачі віконних конструкцій повинен складати не менш, ніж 0,8 м2 К/Вт.

Відлив металевий (загиб всередину 250 мм) – зовнішня сторона профілю повинна мати пологий нахил для відводу води, використовувати водовідвідні ковпачки.

Конструкція вікон великої площі повинна враховувати вплив вітрових навантажень.

Конфігурація віконних стулок повинна бути оптимальною з точки зору їх геометричних розмірів і кількості стулок, що відкриваються.

В комплект поставки повинні входити:

- виріб у зібраному (встановленому) вигляді відповідно до замовлення;

- вказівки з  експлуатації.

При виготовленні металопластикових віконних блоків  виробник повинен керуватися встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам чинного законодавства (державним стандартам України (ДСТУ) ДСТУ EN 14351-1:2020(EN 14351-1:2006 + A2:2016, IDT) Вікна та двері.

Гарантія на товар: має відповідати гарантії виробника, але не менше 5 років з моменту введення блоків віконних в експлуатацію, про що надається гарантійний лист.

Постачальник протягом дії гарантійного терміну експлуатації товару приймає на себе зобов’язання безкоштовно усувати всі недоліки, які виникли з його вини, про що надається гарантійний лист.

Учасник закупівлі виконує наступні вимоги цієї закупівлі:

- доставка предмету закупівлі на адресу Замовника: 44201, Україна, Волинська область, смт. Любешів,  вул. Незалежності,53 ;

- вантажно-розвантажувальні роботи;

- демонтаж старих вікон;

- монтаж нових метало пластикових вікон;

- монтаж нових  відливів, підвіконь;

- винос будівельного сміття.

Розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення складає 187 000 грн. з ПДВ

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість закупівлі сформована відповідно до комерційних пропозицій, отриманих при проведенні спрощеної закупівлі UA-P-2022-08-25-005264-b