Відкриті торги бензину та дизельного палива

Дата: 09.11.2022 16:27

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі палива: Бензин А-95 та паливо дизельне (код ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта і дистиляти»), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Любешівська селищна рада

Місцезнаходження: 44201, Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Любешів, вул. Незалежності, 53

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04333170

Категорія: Орган місцевого самоврядування

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним Бензин А-95 та паливо дизельне (код ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта і дистиляти»)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з Особливостями, UA-2022-11-09-010088-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість процедури закупівлі становить 181400,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередні періоди, згідно з діючими ринковими цінами та відповідно до програми «Про створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій на 2018-2023р.р.

Розмір бюджетного призначення: 181400,00 згідно з  кошторисом. Розрахунок потреби на пальне у 2022 році підтверджений розрахунками фактичних видатків на пальне у 2022 році на транспортні засоби та забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання з дати укладання договору  по 31.12.2022р.

Якість товару, який передається у власність (поставляється) Замовнику, повинна відповідати вимогам Державних стандартів (ДСТУ) або Технічних умов (ТУ), які діють на території України, що підтверджується паспортом якості виробника та/або сертифікатом відповідності (для товару, який підлягає сертифікації).

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення поставки згідно з адресою та місцезнаходженням АЗС у межах Любешівської селищної ради  та на відстані не більше 5 км від установи.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).