СВІТЛОВІДБИВНІ ЕЛЕМЕНТИ НА ОДЯЗІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ

Дата: 08.11.2022 19:24

Шановні жителі громади!

На вулиці рано темніє. У зв’язку з тимчасово вимушеною відсутністю вуличного освітлення у нашій громаді, просимо всіх  бути обережними на вулиці, особливо учасників дорожнього руху, - будьте максимально уважними на дорогах.

В темну пору доби використовуйте світловідбиваючі елементи, щоб бути помітними в темряві. Це можуть бути флікери: браслети, наклейки, стрічки, жилети.

Кріпити їх потрібно на рухливих частинах тіла (передпліччя, гомілки, зап’ястки, щиколотки). Вони обов’язково мають бути на одязі та рюкзаках дітей.

Вмикайте ліхтарі.

Велосипедистам слід помічати світловідбивачами  не лише себе , а й свої транспортні засоби.

Звертаємо Вашу увагу! У темряві в темному одязі пішохід і велосипедист для водія стає «невидимкою». За таких умов у водіїв практично немає фізичної можливості уникнути ДТП.

Зі свого боку водії мають не порушувати швидкісного режиму, не сідати за кермо у стані сп’яніння та не нехтувати пасками безпеки. Варто бути особливо уважними та знижувати швидкість при наближенні до пішохідних переходів.

ПОДБАЙТЕ ЗА ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ ТА БЕЗПЕКУ СВОЇХ ДІТЕЙ