ВІД КОЖНОГО З НАС ЗАЛЕЖИТЬ НАШЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ЗАВТРА!

Дата: 20.10.2022 17:11

Рашистська держава-терорист програє на полі бою. Їй не вдалося захопити українські міста, а тому в хід пішли іранські дрони-камікадзе. Це відчайдушні вчинки окупантів, які програють війну.

Ворог хоче нас залякати та залишити без світла і тепла, а тому атакує об’єкти енергетичної інфраструктури нашої країни. Ми маємо проявити свідомість і об’єднатися, щоб протидіяти намірам російських терористів.

Кожен з нас має можливість допомогти енергетичній системі рідної країни. Тому звертаюся до усіх жителів Любешівщини з проханням: відповідально поставтеся до заклику енергетиків щодо економії електроенергії з 07.00 до 23.00.

Зараз на першому місці наша з вами безпека, а вже потім – кофморт. Це вимушений крок і завжди так не буде.

Давайте разом розвантажимо українську енергосистему, тим самим дамо нашій області можливість уникнути віялових відключень електропостачання.

Від кожного з нас залежить наше енергетичне завтра! Коли ми згуртовані – ми сильні та незламні. Разом ми обов’язково Переможемо!

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів                         Володимир СЕРГІЙЧУК