ВІТАННЯ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ ОЛЕГУ КУХУ ТА ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 09:01

Колектив працівників Любешівської селищної ради щиро вітає свого керівника – селищного голову КУХА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА, який наразі є військовослужбовцем ЗСУ, з Днем захисників та захисниць України.

П’ять місяців, як голова нашої громади захищає країну в складі зенітного ракетного полку, два з яких – в районі бойових дій.

Тепер, окрім Дня місцевого самоврядування, Ви, Олеже Івановичу, маєте ще одне професійне свято загальнодержавного рівня – День захисників та захисниць України. Хоча служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це – мужність, величезна любов, сила волі й патріотизм до своєї країни.

З нагоди свята вітаємо Вас та усіх жителів Любешівщини, хто носить високе звання «Захисник України», і в цей складний для нашої держави час здійснює подвиг — зі зброєю в руках боронить рідну землю від російського агресора. Ви для нас — Герої!

Бажаємо усім міцного здоров’я, бадьорості духу, незламної волі та довгожданого миру. Нехай сила і мужність наших захисників завжди живиться любов’ю й підтримкою близьких та рідних.

Дякуємо за вірність військовій присязі і оборону країни! Пишаємося Вами! Повертайтесь з Перемогою!

Слава Збройним Силам України!

Слава нашим Героям!

Слава Україні!