ПРИВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА СЕЛЕЩНОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА СЕРГІЙЧУКА З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 07:00

Вітаю усіх чоловіків і жінок — захисників та захисниць України, зі святом, яке уособлює доблесть і героїзм поколінь нашого народу, - з Днем захисників та захисниць України.

Ви – Герої нашого часу! Лише зустрівшись з повномасштабною війною, ми, українці, по-справжньому зрозуміли, що означає «Захисник України». Ви – найхоробріші воїни! Весь світ побачив, як мужньо і сильно даєте відсіч ворогу й захищаєте Україну!

Від щирого серця бажаю всім захисникам перемоги над ворогом, здоров’я та довголіття, спокійного мирного неба і теплої зустрічі з рідними. Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Вклоняюся подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

Низький уклін Вам, Герої!

Слава Збройним Силам України!