Для безробітних проведений виїзний захід в рамках проєкту "Територія майстерності"

Дата: 02.09.2022 13:11

?В рамках реалізації проекту “Територія майстерності” та з метою популяризації самозайнятості в нашому регіоні фахівці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели виїзний захід для безробітних до пасіки досвідченого бджоляра Любешівщини Геннадія Котюги.

Пан Геннадій має неабиякий досвід у бджільництві та уже багато років ділиться ним. Він зазначив, що бджільництво? – це велика клопітка праця. Адже солодкий продукт не дається легко ні бджолі, ні пасічнику. “Найперше, треба любити бджіл, любити те, чим займаєшся, ну і, звичайно, ти маєш бути працьовитою людиною, ледар не може бути пасічником”.

Пасічник Геннадій зізнається, що бджільництво для нього є водночас і захопленням, і заробітком. Має у своєму господарстві понад 30 сімей. Пасічник розповів історію розвитку, основи утримання та розведення бджолиних сімей, технологію виробництва продукції бджільництва, його організацію та планування. Дохід можна отримувати не тільки від проданого меду, але й від продажу прополісу, воску, пилку, а також бджолиної отрути.

На сьогодні для тих, хто шукає ідею для підприємництва – це є чудовий напрямок у сфері самозайнятості.