НИЗЬКИЙ УКЛІН ГЕРОЮ ВАСИЛЮ НЕДЕЛЮКУ! СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ!
Стало відомо про загибель ще одного нашого земляка, який у лавах Збройних Сил України боронив нашу державу. Вчора, 27.09.2022 року, від отриманих поранень несумісних з життям в результаті здійснення противником артилерійського обстрілу на території Донецької області загинув житель села Хоцунь НЕДЕЛЮК ВАСИЛЬ РОСТИСЛАВОВИЧ, 1987 р.н. – солдат, кулеметник стрілецького батальйону.
Важко сприймати смерть наших захисників, боляче усвідомлювати, що клята війна забирає наших Героїв. Ще важче знайти слова підтримки для рідних та близьких. Висловлюю щирі співчуття, розділяю разом з Вами непоправне горе. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.
Вічна і світла пам'ять Захиснику України!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)