ЛЮБЕШІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА БЕНЗИНОВІ ГЕНЕРАТОРИ

Дата: 21.09.2022 11:30

У рамках проєкту “ГОВЕРЛА” наша Любешівська громада отримала п’ять сучасних бензинових генераторів для об’єктів критичної інфраструктури, які будуть розподілені відповідно до потреб, аби забезпечувати безперебійну роботу тих чи інших об’єктів.

Від минулого року проєкт USAID “ГОВЕРЛА” допомагає  децентралізації та ефективному самоврядуванню, а з початком збройної агресії російської федерації він розширив діяльність та надає допомогу щодо підвищення ступеня готовності нашої  громади до подолання надзвичайних ситуацій.

Висловлюємо щиру вдячність проєкту USAID «ГОВЕРЛА», партнером якого є Любешівська селищна рада, за небайдужість та суттєву підтримку у такий складний період. Сподіваємося на подальше зміцнення партнерства і реалізацію спільних проєктів задля розвитку нашої громади.

Нагадаємо, «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).