СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ ЛЮБЕШІВЩИНИ! НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКАМ!

Дата: 15.09.2022 20:28

Любешівщина знову в скорботі. Страшна звістка прийшла відразу декільком родинам нашої громади. У бою з ворогом загинули наші земляки-Герої, які стали на захист України:

БУРДАК ВІКТОР ІВАНОВИЧ, 1967 р.н. – головний сержант, командир стрілецького відділення. Загинув 10 вересня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на території Харківської області.

БУРДАК СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, 1990 р.н. – солдат, гранатометник. Загинув 10 вересня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на території Харківської області.

МИХАЛЬЧУК АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, 1984 р.н. – солдат, стрілець. Загинув 10 вересня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на території Харківської області.

СТЕФАНЮК СЕРГІЙ ІЛАРІОНОВИЧ 1973 р.н. – старший сержант, гранатометник. Загинув 10 вересня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на території Харківської області.

ЛАНЕВИЧ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 1988 р.н. – солдат, механік-водій. Загинув 13 вересня 2022 року в результаті підриву на розтяжці під час виконання бойового завдання на території Харківської області.

Важко знайти слова, які б змогли зменшити біль сімей та родин загиблих. Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким захисників. Поділяю їхні біль та горе.

Доземний уклін нашим Героям, які ціною власного життя захищають нашу державу і кожного українця.

Світла пам'ять і вічна шана нашим землякам, які полягли за Україну.