Для пошукачів роботи відбувся захід в рамках проєкту "Територія майстерності""

Дата: 09.08.2022 15:24

?В рамках реалізації проекту "Територія майстерності" фахівець з профорієнтації Діана Петрик Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості разом із пошукачами роботи завітали на екскурсію до Ірини Будько, яка займається вирощуванням і продажем декоративних рослин і квітів.???

Метою заходу було інформування шукачів роботи про перспективи розвитку підприємництва та популяризацію самозайнятості.

Під час екскурсії присутні мали можливість оглянути територію розсадників та отримати інформацію щодо особливостей висаджування, догляду та розмноження різних видів. Провела майстер-клас з окуліровки троянд.

Вирощування рослин – творча та важка праця. Результат буде успішним в тому випадку, коли є бажання, терпіння та чітко поставлена мета – як у пані Ірини. Вона вже не один рік займається вирощуванням декоративних рослин. Починала свою справу з захоплюючого хобі, яке приносило задоволення, на сьогодні це вже переросло в отримання прибутку. Що може бути краще, ніж займатись справою, яка подобається?