ЗВЕРНЕННЯ ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА СЕРГІЙЧУКА З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2022 07:18

Шановні жителі громади!

День Незалежності України – головне державне свято. Сьогодні воно інше - ми виборюємо незалежність із зброєю в руках.

24 серпня 2022 року -  сьогодні рівно шість місяців від дня повномасштабного вторгнення росії в Україну, шість місяців героїчної боротьби українського народу проти російських окупантів.

Це війна за незалежність, і Україна у ній переможе!

Весь світ, і навіть росія, зрозуміли: українцям ніхто не може вказувати, куди нам далі йти, як рухатися, у що вірити. Волелюбність – одна з ключових ментальних рис нашого народу. А тому сьогодні десятки тисяч наших воїнів відстоюють незалежність України.

Російські окупанти вже не вірять у свою перемогу, багато з них не вірять, що їм вдасться вижити в Україні. Так звана «друга армія світу» визнає силу української армії, захоплюються її безстрашністю. Ця війна довела, що українська армія – це наймужніша та найсильніша армія світу.

Я вкотре хочу подякувати і вклонитися кожному солдату, усім нашим захисникам та  захисницям –  за мужність, силу і відвагу. Дякую кожному, хто зі зброєю в руках зупиняє російську навалу і відстоює незалежність. Ми віримо у вас. Ми пишаємося вами. Ми захоплюємося вами.

Пам'ятаймо, як здобувається наша незалежність. Цінуймо мир, свободу та незалежність нашої держави в пам'ять про полеглих Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Вічна слава всім нашим Героям!

Вічна пам’ять і шана кожному, хто загинув за Україну!

Неминуче покарання усім ворогам України.

Слава Україні!

Заступник селищного голови