Для осіб, які бажають розпочати або розширити свій бізнес, проводяться онлайн-консультування щодо отримання мікрогрантів та онлайн-семінари

Дата: 04.08.2022 11:43

?До уваги осіб, які бажають розпочати або розширити свій бізнес!??

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.22 №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» (https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-nadannya...) Львівський центр ПТО ДСЗ проводить онлайн-консультування щодо отримання мікрогранчів та онлайн-семінари, на яких розглядатимуться вимоги до написання бізнес-плану, дотримання умов виділення грантів та інші питання, необхідні для подальшого прогнозування та планування своєї самостійної діяльності.

За детальною інформацією про навчання ?? звертайтеся до Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості ?за адресою: cмт Любешів, вул. Незалежності, 36, тел. (03362) 22541