Відбудеться навчання за напрямом "Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу"

Дата: 16.07.2022 14:37

Рівненський центр ПТО ДСЗ пропонує пройти триденне навчання за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу».

Заняття проводитимуть сертифіковані тренери за програмами Міжнародної організації праці.

Нагадаємо, що на порталі ДІЯ стартувала програма отримання грантів на створення або розвиток власного бізнесу. В Україні ця програма діє згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» .

Учасниками конкурсу можуть стати як діючі ФОП або юридичні особи, так і майбутні підприємці. Сума гранту – до 250 тисяч грн.

У програмі навчання - вивчення всіх складових бізнес-плану, основ створення та оподаткування підприємств, практичне написання бізнес-плану.

Запрошуємо на навчання претендентів на участь у програмі отримання державних грантів на розвиток власної справи.

З умовами надання допомоги можна ознайомитись за посиланням: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

За детальною інформацією про навчання ?? звертайтеся до Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості ?за адресою: cмт Любешів, вул. Незалежності, 36, тел. (03362) 22541