Для безробітних проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Дата: 08.07.2022 09:21

В рамках співпраці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості з Камінь-Каширським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та з метою підтримки мобілізації і патріотичних настроїв населення 7 липня 2022 було проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для зареєстрованих безробітних.

Начальник відділення рекрутингу та комплектування другого відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП Костянтин Борбіч ознайомив присутніх з вимогами до прийняття на військову службу. Розповів про порядок відбору кандидатів та проходження процедури оформлення з пред’явленням необхідних документів. Надав інформацію про пільги і гарантії для військовослужбовців згідно чинного законодавства, про переваги і грошове забезпечення. Для отримання більш детальної інформації запросив безробітних до Камінь-Каширського РТЦК та СП, який знаходиться за адресою: вул. Свободи, 35 сел. Любешів. Один із безробітних зацікавився даною пропозицією.