Проведено семінар на тему "Загальні питання зайнятості"

Дата: 16.06.2022 15:40

????15 червня 2022 року провідним юрисконсультом Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Оксаною Ковальчук був проведений інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, які шукають роботу в службі зайнятості.

????Оксана Ковальчук ознайомила учасників семінару із правовими аспектами перебування на обліку в центрі зайнятості, правами та обов'язками зареєстрованих безробітних https://www.dcz.gov.ua/.../prava-ta-obovyazky...., комплексом соціальних послуг. Наголосила, що безробітним особам, які перебувають на обліку в службі зайнятості, отримують допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працюють, виконують роботу, надають послуги за цивільно-правовими договорами або займаються підприємницькою діяльністю, доведеться повернути незаконно отримані кошти. Ці неправомірні дії виявляються шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, Державною податковою службою України та Пенсійним фондом України. У разі неповернення коштів у встановлений строк, стягнення здійснюється у судовому порядку відповідно до чинного законодавства.

????Завершився інформаційний семінар діалогом, під час якого пошукачі роботи мали змогу поставити запитання та отримати фахові відповіді.