Проведений майстер-клас для дітей із виготовлення патріотичних оберегів для військовослужбовців

Дата: 06.06.2022 14:10

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

До Міжнародного дня захисту дітей сектором «Служба у справах дітей» спільно з Центром культури та дозвілля Любешівської селищної ради та Любешівською районною філією ВОЦЗ був проведений майстер-клас для дітей із виготовлення патріотичних оберегів для військовослужбовців. Діти з величезним захопленням і творчим підходом робили саморобки для військових, яким вдячні за мирне небо.

Провідний фахівець з профорієнтації Любешівської районної філії ВОЦЗ Діана Петрик організувала для школярів різноманітні профорієнтаційні ігри та вікторини щодо вибору майбутньої професії. Велику зацікавленість викликали профорієнтаційні ігри: «Впізнай професію», «Чим займається ця людина?», «Гра з тінню» та інші, в яких взяли участь школярі 7-9 класів.

Діти із захопленням спілкувались та ставили питання. Захід відбувся у цікавій та веселій формі. Наприкінці всі отримали не лише корисні знання, а й подарунки.