Для дітей проведено професіографічну екскурсію в місцевій пожежно-рятувальній частині

Дата: 04.06.2022 10:17

Є професії про які ми знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника. Провідний фахівець з профорієнтації Любешівської районної філії Волинського ОЦЗ організувала професіографічну екскурсію для дітей, в тому числі й внутрішньо переміщених, до 12 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області . Робітники частини радо зустріли дітей. На початку екскурсії провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Камінь-Каширського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області Руслан Невірець познайомив дітей з приміщенням чергової частини та з сучасними автомобілями, які при потребі повинні дуже швидко виїхати на місце пожежі. Завжди у стані повної готовності повинен бути також і спецодяг, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої хвилини. Дітей цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, побут, розповідь пожежників. Школярі роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно - рятувальне обладнання. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміє важливість та героїчність професії пожежника.

Щиро дякуємо керівництву пожежної частини за цікаву та пізнавальну екскурсію.