ГЕНШТАБ ПРОКОМЕНТУВАВ ЗАБОРОНУ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИМ ЗАЛИШАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ БЕЗ ДОЗВОЛУ

Дата: 05.07.2022 16:36

Сьогодні, 5 липня,  у Генеральному штабі ЗСУ прокоментувавли повідомлення про обмеження на право військовозобов’язаних громадян залишати місце проживання без дозволу військкомату.

Як повідомило командування, закон про військову службу передбачає на воєнний час заборону призовникам, військовозобов’язаним та резервістам залишати місце проживання без погодження з керівником місцевого центру комплектування та соціальної підтримки.

«З метою впорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом Збройних Сил України розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час», – повідомляють у Генштабі.

Такий дозвіл видають на період від 30 діб до року, залежно від категорії суб?єкта.. Наразі розглядається додаткове унормування порядку переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі через службову та особисту необхідність.