Обгрунтування по предмету закупівлі "Аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації вибоїн асфальтного покриття вулиць Незалежності, Свободи, Брестська, Бондаренка, 30-річчя Перемоги в смт Любешів Камінь-Каширського району Волинської області"

Дата: 30.06.2022 15:38

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів затвердженого Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства 23.09.2003  № 154, з метою забезпечення безпечних умов руху автотранспорту вулицями селища Любешів, приведення асфальтного покриття вулиць до належних експлуатаційних нормативів необхідно здійснити закупівлю  наступного обсягу послуг :

Найменування робіт та послуг.

Один виміру

1.

Ліквідація вибоїн машиною Savalco SR 1501 на базі автомобіля Volvo FH 12, при глибині вибоїни 50 мм

5,1

1.

Ліквідація вибоїн машиною Savalco SR 1501 на базі автомобіля Volvo FH 12, при глибині вибоїни 20 мм

3,0

1.

На кожні 5 мм зміни глибини додавати або виключати за нормами 10-2-20-46 та 10-2-20-47

-3,0

Перевезення бітумної емульсії на 130 км

маш.год

14,508

Зведений кошторисний розрахунок вартості послуг з аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації вибоїн асфальтного покриття вулиць Незалежності, Свободи, Брестська, Бондаренка, 30-чя Перемоги в смтЛюбешів  Камінь-Каширського району Волинської області становить 450,531 тис.грн. Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована за допомогою програмного комплексу АВК-5, з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації (Настанова з визначення вартості будівництва), з урахуванням ринкових цін на якісні будівельні матеріали, що можуть застосовуватися при виконанні робіт зазначених в дефектному акті та орієнтовно становить 439709,8 грн з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.