Обґрунтування по предмету закупівлі "Брикети торфові "

Дата: 23.06.2022 15:05

Обґрунтування по предмету закупівлі "Брикети торфові "

На виконання розпоряджень начальника Камінь-Каширської районної військової адміністрації Волинської області від 12 травня 2012 року № 56 «Про підготовку господарства району до опалювального сезону 2022-2023 років», розпорядження секретаря  Любешівської селищної ради від 23 травня 2022 року № 73 «Про підготовку господарства Любешівської селищної ради до опалювального сезону 2022-2023 років» для забезпечення паливом  об’єктів комунальної власності, що перебувають на балансі Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради до початку опалювального періоду 2022-2023 роки необхідно придбати 90 тонн брикетів торфових.

Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, було надіслано 10.06.2022р. запит цінових пропозицій на постачання брикетів торфових на електронні адреси наступних виробників:

Відповідну пропозицію отримали 14.06.2022 р. вих. №379 лише від Державного підприємства «Волиньторф»: орієнтовна вартість брикетів торфових з урахуванням доставки до смт Любешів, вул..Незалежності, 53 становить 2630 гривень.

Очікувана вартість закупівлі становить:

90 тонн * 2630,00 грн. = 236700,00  грн.