СЬОГОДНІ ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 22.06.2022 08:43

Сьогодні День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Як і 80 років тому ми знову героїчно відстоюємо свою незалежність та свободу, демократію та європейські цінності. Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!

Україна з усіх країн світу найбільше постраждала у Другій Світовій війні! За різними даними, протягом років війни загинуло від 8 до 10 мільйонів українців, близько 2,2 мільйона було вивезено на примусові роботи до нацистської Німеччини, 10 мільйонів втратили притулок. На руїни було перетворено понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл. Сьогодні у День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні, ми згадуємо тих, хто загинув у тій страшній війні, яка сколихнула півсвіту.

Ми говорили - ніколи знову. Але знову повторилось. Знову гинуть наші люди від рук російського окупанта. Знову ворожа зброя нищить наші міста. Але ми вистоїмо і переможемо, бо ми - сильні. За нами правда, за нами героїзм наших предків, за нами справедливість, і, головне, за нами Бог!

Вічна пам'ять і шана всім загиблим!

Заступник селищного голови

з питань виконавчих органів                                        Володимир СЕРГІЙЧУК