Відбувся захід для безробітних на тему «Патронатна сім'я, як вид соціальної зайнятості»

Дата: 20.05.2022 15:07

19 травня 2022 року в Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості був проведений захід для безробітних на тему «Патронатна сім'я, як вид соціальної зайнятості» . До участі в заході було запрошено завідувача сектору «Служба у справах дітей» Любешівської селищної ради –Тетяну Будько та завідувача сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Камінь-Каширської РДА Оксану Демих.

У ході спілкування працівники служби розповіли присутнім про основні моменти законодавства щодо створення та функціонування патронатних сімей. Під час заходу жінки дізнавались, хто такі патронатні вихователі; що потрібно, щоб створити патронатну сім’ю; який термін перебування дитини у сім’ї патронатного вихователя та яка оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та чим відрізняється прийомна сім’я від патронату над дитиною.

Під час заходу панувала дружня атмосфера, учасники заходу брали активну участь в обговоренні даної теми, а фахівці давали відповіді на всі запитання, які цікавили безробітних.