МЕДИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИДБАЛИ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЗСУ

Дата: 01.06.2022 16:58

Фото без опису

Медики Любешівщини також  внесли свою лепту у допомогу Збройним Силам України.   За кошти працівників медицини, а це - Любешівська багатопрофільна лікарня та Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради,   придбано автомобіль  Volkswagen Transporter. Сьогодні цей транспорт уже доставлено захисникам, які є жителями нашої громади.

Окрему допомогу надали й волонтери Любешова. Автівку завантажили медикаментами, продуктами, засобами особистої гігієни, маскувальними сітками та іншими необхідними речами.

Організацією та закупівлею авто займались родичі військовослужбовців, які несуть службу в 79 бригаді. Нагадаємо, днями для потреб військових були оприлюднені оголошення про збір коштів. За словами родичів військових, звіт про кошти, які надійшли на їхні рахунки, та витрати буде оприлюднено окремо.