ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР ЛЮБЕШІВЩИНИ - ЗВІТ ТА РУХ КОШТІВ, ЩО НАДІЙШЛИ НА САНКЦІОНОВАНІ БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ

Дата: 31.03.2022 12:17

Волонтерський центр Любешівщини  надає  звіт про кошти, що надійшли на банківські рахунки, санкціоновані Камінь-Каширською районною військовою адміністрацією та Любешівською селищною радою.

172 911 тисяч гривень – зібрано готівкою.

З них: частину коштів спрямували на потреби військових, пальне для транспорту,  яким здійснювався збір продуктів по селах і транспортування їх до Луцька. А ще 75 тисяч гривень спрямовано на придбання побутової техніки  для військової частини територіальної оборони.

На карту ПриватБанку фізичної особи Оласюк Іванни Юріївни надійшло - 501 756 гривень.

Із цих коштів 29 тис. 739 грн спрямували на придбання тактичних аптечок, більше 56 тисяч – на військову амуніцію, 10 тис. грн – на автозапчастини до автомобілів, які передані для ЗСУ.

Залишок на картці383 957 грн.

На рахунок юридичної особи – громадської організації «Волинський інститут права» – надійшло 155 018 гривень. Вони станом на 30.03.22 р. не використовувалися, лишаються на рахунках.

Для потреб цивільного населення, постраждалого під час військових дій російських окупантів, було відправлено понад 230 тонн гуманітарного вантажу: овочів, консервації та інших продуктів харчування.