НА ТЕРИТОРІЇ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДІЄ ЗАБОРОНА ПРОДАЖУ СПИРТНИХ НАПОЇВ ВСІХ ВИДІВ

Дата: 18.03.2022 11:52

Заборонено продаж алкогольних напоїв на території Любешівської громади на період воєнного стану в Україні.

Відповідне  розпорядження підписане Любешівським селищним головою Олегом Кухом  17 березня 2022 року №38 «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (в тому числі пива, вина та слабоалкогольних напоїв) на території Любешівської селищної ради.

«Заборонити на території Любешівської селищної ради продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (в тому числі пива, вина та слабоалкогольних напоїв), з  07.00 год. 18 березня 2022 року і до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки» - йдеться у документі.

Окрім того, лишається в силі  наказ начальника  Камінь-Каширської  районної військової адміністрації Ольги Ващук, яким заборонено продаж алкоголю на території Камінь-Каширського району.