ЦЕЙ ТРЕНІНГ ЗРОБИТЬ ВАС СИЛЬНІШИМИ

Дата: 22.02.2022 11:18

МЕШКАНЦІ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЦЕЙ ТРЕНІНГ ЗРОБИТЬ ВАС СИЛЬНІШИМИ!

Думаєте, що вся влада сконцентрована у руках чиновників, а всі інші – «прості смертні», які ні на що не впливають? Тоді не читайте цей текст далі. Але якщо ж вам близька позиція, що мешканці громади можуть впливати на рішення посадовців і вирішення актуальних місцевих проблем (тільки для цього треба відповідні знання), то ця інформація саме для вас!

Локальна демократія… Можливо це словосполучення звучить надто офіційно та науково, але її практичні втілення є дієвим  способом впливу громадян на прийняття владних рішень. Електронна петиція, загальні збори, участь в консультативно-дорадчих органах, бюджет участі, органи самоорганізації населення  та інші інструменти локальної демократії дають можливість мешканцям громад, так би мовити, бути депутатами без відповідного значка.

Хочете знати, як успішно все це реалізовувати у реальному житті? Тоді запрошуємо вас на тренінг  «Самоорганізація, як інструмент представлення інтересів жителів периферійних громад у відносинах із владою». Це навчання відбудеться у вівторок, 1 березня, о 12:00 в сесійній залі Любешівської селищної ради.

Участь в заході можлива лише за попередньої реєстрації  https://forms.gle/bqNquUYytZS3XDHi7

Не проґавте шанс отримати важливі знання. А знання – це сила.

Довідково:

Навчання відбудеться в рамках проєкту Волинського Інституту Права «Запровадження якісної комунікації та взаємодії влади та громади для успішної реалізації реформ» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».