ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА СТРАТЕГІЧНУ СЕСІЮ ДО 12 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

Дата: 17.02.2022 11:46

Кожен з нас вболіває за кращі умови проживання у нашій Любешівській громаді та конкретному населеному пункті.  Багато хто свої ідеї, невдоволення, бачення як саме має розвиватися громада висловлює лише в коментарях та дописах у ФБ.

Ми пропонуємо кращий варіант.

Якщо Ви по-справжньому  вболіваєте за розвиток Любешівської громади? Прийдіть 15 березня на стратегічну сесію та озвучте свою ідею.

Для участі у стратегічний сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любешівської селищної територіальної громади необхідно  заповнити заявку(обов’язково!)!!!

Заявку на участь у стратегічній сесії  можна оформити у період до 12 березня 2022р. за посиланням:

НАТИСНИ  ТУТ

або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Любешівської селищної ради (смт Любешів, вул. Незалежності, 53, каб.402, 404).

Стратегічна сесія відбудеться 15 березня 2022 р. Час та місце проведення заходу повідомимо додатково.

Не стій осторонь, якщо хочеш змін у громаді! Запрошуємо усіх бажаючих! Кожна Ваша пропозиція буде розглянута відповідними фахівцями і опрацьована. Ми разом визначимо, що необхідно змінити у нашій громаді.