ВАКАНТНА ПОСАДА ДИРЕКТОРА МУЗЕЮ - ЗАПРОШУЄМО БАЖАЮЧИХ

Дата: 16.02.2022 12:04

18 лютого 2022 року завершується подача документів на заміщення вакантної посади директора музею партизанської Слави села Лобна Любешівської селищної ради.

Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора музею партизанської Слави села Лобна.

Вимоги до кандидатів:  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі кандидатами подаються наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копії документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;

- мотиваційний лист у довільній формі;

- програму розвитку закладу на один і п’ять років

- копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, CD та DVD-записи тощо (за бажанням).

Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості.

Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.
Особи, які беруть участь у конкурсі готують публічну презентацію проєкту програми розвитку музею партизанської Слави села Лобна на один і п'ять років, у яких повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться кандидатом на посаду, для вирішення проблем закладу, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення адміністративно-господарської стійкості закладу та підвищення творчої ефективності його діяльності.

Термін подання документів до 18.02.2022 р. включно.

Для довідок та подання документів звертатися за адресою: вул. Незалежності, 53, смт Любешів, Камінь-Каширський район, Волинська область.