16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ! НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ ЛЮБЕШОВА ПРОЗВУЧИТЬ ГІМН ТА ПІДНІМУТЬ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 15.02.2022 14:07

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців та підписав указ, у якому постановив оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Про це йдеться в указі Президента №53/2022 від 14 лютого 2022 року «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства». Згідно з документом, 16 лютого на будинках і спорудах в усіх населених пунктах мають підняти Державний Прапор України; о 10:00 год.  - виконати Державний Гімн України.

«Державним органам забезпечити належне їх функціонування, перебування посадових осіб на роботі та виконання ними обов'язків відповідно до складеної присяги, а у разі виявлення порушень застосування в установленому порядку відповідних санкцій», - йдеться  також в указі.

У цей день о 10.00 год. прозвучить Державний Гімн України  та буде піднято Державний Прапор України  на центральній площі Любешова та по всіх населених пунктах громади.