ГРОМАДИ НАВЧАЮТЬ ЕФЕКТИВНОМУ РОЗВИТКУ ТА СПРОМОЖНОСТІ

Дата: 07.02.2022 17:28

Сьогодні, 7лютого 2022 року, секретар Любешівської селищної ради Юрій Боснюк взяв участь засіданні на тему: «Інвестиційний потенціал територіальних громад Волинської області», яке проходило в рамках проекту «Регіональний тиждень» у Волинській області та реалізації Стратегії Адвокації 2021-2025 ВАОТ. Організатор - Всеукраїнська Асоціація  територіальних громад. Під час засідання йшлося про можливості для місцевого економічного розвитку громад, про успіхи, досягнення громад, які вчасно вирішили, куди хочуть рухатися, як планувати та використовувати внутрішні ресурси громади та інше.

Окрім того, презентовано програму «Регіонального тижня» -  комплексний підхід адресних інформаційних, навчально-консультативних, організаційних заходів для членів Всеукраїнської Асоціації ТГ. Членами Всеукраїнської Асоціації ОТГ є 17 з 54 волинських тергромад, в тому числі і наша Любешівська.

Упродовж «Регіонального тижня» учасники отримають консультації експертів, матимуть можливість перейняти кращі практики, обмінятися досвідом, пройти курс навчання на шести платформах від законодавства та самоврядного менеджменту – до безпеки у громадах. Зокрема, щодо економіки та інвестицій, місцевих бюджетів та фінансів, законодавства для територіальних громад, формування безпечного середовища на територіях, створення якісного освітнього простору, навчання для керуючих справами та голів.