У ЛЮБ’ЯЗІ ЗНОВУ ВИЯВИЛИ НЕЗАКОННУ ВИРУБКУ ДЕРЕВ

Дата: 27.01.2022 15:33

Комісія Любешівської селищної ради обстежила земельні ділянки, які знаходиться в межах/ за межами села Люб’язь Камінь-Каширського району та виявила  незаконну вирубку дерев.

Незаконну вирубку здійснено на земельних ділянках  орієнтовною площею 4,3 га (урочище «Біля колгоспного двору») та площею 20 га (урочище Журавлинець). На вищевказаних земельних ділянках залишились пеньки різного діаметру (орієнтовно 25-50 см) в кількості 120 штук.

Дозвільних документів на видалення дерев Любешівська селищна рада не надавала.

Фотоматеріали та акти обстеження, викопіювання з публічної кадастрової карти з нанесенням місця розташування обстежуваних земельних ділянок направлено до правоохоронних органів та держекоінспекції для вжиття відповідних заходів.

Окрім того, 25 січня цього року поліцією, екологічною інспекцією та представниками селищної ради при огляді земельних ділянок (ур. «За лісгоспом» та «Біля каменя» смт Любешів) виявлено громадянина, який проводив незаконну заготівлю деревини. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення.