Дата: 06.09.2021 10:32

Предмет закупівлі: ГБН Г.1-218-182:2011 "Поточний ремонт вул. Колгоспна (від буд. №23 до буд. №47) в смт Любешів Камінь-Каширського району Волинської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Необхідність проведення поточного ремонту частини вул. Колгоспна в смт. Любешів виникла у зв’язку із незадовільним станом проїжджої частини вулиці , а саме необхідно виконати наступні роботи:

1. Планування площ механiзованим способом, група ґрунту 1
  2. Розробка ґрунту в резерві екскаваторами мiсткiстю ковша 0,5 м3 з навантаженням на автомобiлi-самоскиди, група ґрунту 1
  3.  Перевезення грунту до 1 км
  4.  Підсипка узбіччя грунтом, група ґрунту 1
  5.  Ущiльнення ґрунту пневматичними трамбiвками, група ґрунту 1-2
  6.  Улаштування одношарових покриттiв товщиною 15 см iз щебеню з межею мiцностi на стискання понад 98,1 МПа [1000кг/см2]
  7.  Планування площ механiзованим способом, група ґрунту1

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Вартість та обсяг робіт визначено на основі кошторисної документації , яка складена  із застосуванням ДСТУ Б Д.2.4 -2012 -Ремонтно-будівельні роботи. Вартість матеріальних ресурсів і машино-год прияйнято за регіональними поточними цінами станом на дату складання документації та за усередненими даними Мінрегіонбуду України. Загальновиробничі витрати розраховані  відповідно  до усереднених показників Додатку Б до ДСТУ-Н Б Д.1.1-3-2013, розрахована за допомогою програмного комплексу АВК-5, та орієнтовно становить 275 344,00 грн з ПДВ, що відповідає розміру бюджетного призначення.