У БІРКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДРЕМОНТУВАЛИ САНІТАРНІ КІМНАТИ

Дата: 23.12.2021 11:52

У Бірківському ліцеї провели капітальний ремонт внутрішніх санітарних кімнат корпусу старших класів. Нові сучасні санітарні кімнати викладені плиткою, також встановлена сучасна сантехніка,   є бойлери для підігріву води.

Роботи по капітальному ремонту санітарних кімнат  були виконані за кошти слищного бюджету (залишки освітньої субвенції,  які утворились станом на 01.01.2021 року) у  сума 249 тис. Виконавець  - ФОП В.С. Смаль.

Варто зазначити, що забезпечення у школах комфортних та сучасних санітарних кімнат є не менш важливим ніж облаштування тепла у класах чи закупівля матеріально-технінчого обладнання, а тому в планах провести аналогічні ремонти у селах Нові Березичі та Вітулі.