У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ЛІКВІДАТОРАМИ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 14:32

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди у Любешівській селищній раді відбулася зустріч керівництва та ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Насамперед присутні вшанували забиблих від аварії хвилиною мовчання.  Вдячність за самопожертву, мужність і  героїзм висловив ліквідаторам заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сергійчук. Також перед учасниками заходу виступив голова Любешівської районної добровільної організації «Союз Чорнобиль» Микола Антонюк. Потому ліквідатори поспілкувалися із керівниками профільних структурних підрозділів селищної ради та обговорили проблеми і питання, які є сьогодні актуальними для чорнобильців.

Варто зазначити, що на сьогодні у громаді проживає 33 ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з них: 11 - першої категорії і 22 - другої категорії.