ПРЕДСТАВНИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ «LIBERAL ARTS: ЛІДЕРСТВО В ОСВІТІ»

Дата: 13.12.2021 12:46

Делегація Любешівської громади на чолі з секретарем  селищної ради Юрієм Боснюком взяла участь у форумі  «Liberal arts: Лідерство в освіті», який відбувся 11 грудня у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків м.Луцьк.

Організаторами даного заходу виступили Українська академія лідерства, Кабінет міністрів України, Центр національної стійкості та розвитку. Серед лекторів голова Національної комісії зі стандартів державної мови, авторка ідеї Liberal arts Орися Демська, Лідія Фісунова - директорка КМДШ, Олександр Солонтай - керівник програми практичної політики.

Вчителі та управлінці поспілкувалися із провідними експертами країни з освіти та психології про виклики в освіті, розробку нових освітніх рішень, опанування альтернативних каналів комунікації з підлітками та обговорення, яким має бути вчитель, щоб виховати лідерів нової генерації. Програма форуму передбачала й обговорення сучасних інструментів у роботі з групою, створення бренду ОТГ та залучення можливостей. Спікерами форуму були: Олександр Солонтай - експерт з політики та місцевого розвитку, Павло Клімкін - ексміністр закордонних справ України, Руслан Рябошапка -  юрист , політик, в минулому генеральний прокурор України.